Korepetycje przedmiotowe

Kochani😊 

Wszystko co dobre szybo się kończy…Wrzesień właściwie już za pasem i nie ubłagalnie zbliżamy się do powrotu do szkół, a co się z tym wiąże – do lekcji z przedmiotów, które lubimy oraz tych, które spędzają nam sen z powiek 😊 I mimo iż uważnie słuchasz, czytasz i analizujesz-niestety w żaden sposób nie jesteś w stanie pewnej wiedzy “OGARNĄĆ”. 

Pozostaw to dla NAS 😊 
Zapisz się na korepetycje.

Firma Inter-EDU wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szczególnie młodych ludzi, którzy nie odnajdują się w świecie techniki i nauk ścisłych.  

Nie lubisz chemii? Niepotrzebnie, pokażemy ci ze nauka wzorów sumarycznych związków wcale nie jest taka straszna😊 

Masz problem z ortografią? Cóż, może nie napiszemy nic za ciebie, ale z pewnością szybko nauczysz się zasad pisowni “rz” i “ż” 

A może to język angielski obcy sprawia ci trudność? Już Po kilku zajęciach z łatwością odróżnisz Present Simple od Present Continious 🙂 

 W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zajęć, szkoleń, korepetycji i warsztatów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Obiecujemy, że nie będziesz się nudził. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pomożemy wszystkim chętnym  uzupełnić wiedzę z poszczególnych przedmiotów min.  z matematyki, fizyki, biologii, chemii.  

Zadzwoń 600 667 865 jeśli masz pytania.

Print Friendly, PDF & Email