Aktualności Szkolenia

Hajnowscy nauczyciele chcą współpracować i podnosić swoje kompetencje

Stu nauczycieli z hajnowskich szkół ponadpodstawowych wzięło udział w pierwszym spotkaniu szkoleniowym w ramach projektu „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja”. Tematy szkoleń to:

  1. Profilaktyka wypalenia zawodowego. Działania motywujące do pracy.
  2. Pomoc psychologiczno – pedagogiczna dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w praktyce szkolnej. Jak czytać opinię/ orzeczenie z poradni psychologiczno – pedagogicznej i wykorzystać zalecenia w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Spotkanie, które odbyło się 2 września w Bobrowej Dolinie zorganizowała firma Inter-EDU w ramach projektu „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja” przy wsparciu ekspertów z wyżej wymienionych dziedzin. W spotkaniu nauczycieli  wzięli udział Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Hajnówce  – Pani Nina Łukasik oraz przedstawiciel organizatora Pani  Elżbieta Mordań – Prezes Interaktywnego Centrum Edukacji i Usług „Inter-EDU”. Było to pierwsze spotkanie szkoleniowe z pięciu zaplanowanych w ramach projektu norweskiego i jak podkreśliła Pani Naczelnik był to pierwszy krok do nawiązania współpracy między nauczycielami  szkół prowadzonych przez Powiat Hajnowski.

Print Friendly, PDF & Email

Administrator Inter-EDU

Nie lubię bezczynności 🙂

Możesz polubić

Zrealizowaliśmy szkolenie „Pracownik Biurowy z Obsługą Komputera” w CIS Siemiatycze

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Zrealizowaliśmy szkolenie „Pracownik Biurowy z Obsługą Komputera” Inter-EDU Placówka Kształcenia Ustawicznego w Hajnówce zrealizowała szkolenia w ramach unijnego projektu Centrum Integracji […]

Print Friendly, PDF & Email

Życzenia Świąteczne od Inter-EDU

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Previous slide Next slide Szanowni Państwo, Klienci i Partnerzy! W tym wyjątkowym okresie świątecznym, […]

Print Friendly, PDF & Email