Kursy przygotowawcze do egzaminów ósmoklasistów

Nasza firma skupia wokół siebie najlepszych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy z młodzieżą licealną. Cechuje nas profesjonalizm i kompetencja. Jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni. Solidnie przygotowujemy do egzaminów ósmoklasistów. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szczególnie młodych ludzi, którzy nie odnajdują się w świecie techniki i nauk ścisłych stworzyliśmy szereg możliwości wsparcia, aby każdy kto chce  mógł zdać egzamin ósmoklasisty na przyzwoitym poziomie.

Misją firmy jest – Doceniać nie Oceniać.

Pracujemy wykorzystując nowoczesne interaktywne metody i techniki prowadzenia zajęć z możliwością zdalnego nauczania. 

Twórcy firmy kierowali się zasadą tzw. efektywnej edukacji. Celem działań jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i dotarcie do nawet najbardziej “opornej” jednostki.   Zajęcia są realizowane na dwóch poziomach nauczania: podstawowym i rozszerzonym. Wybór odpowiedniego dla ucznia poziomu stwarza możliwość efektywnej pracy z uczniami o różnorodnych możliwościach i potrzebach.  

 Materiały  kursów maturalnych z poszczególnych przedmiotów  są tworzone  zgodnie z podstawą programową i w  oparciu o informatory egzaminu ósmoklasisty. Przed każdym kursem uczestnik jest zobligowany do rozwiązania testu kompetencji, aby określić wiedzę „na wejście”. Po każdej jednostce edukacyjnej kursant dostaje zadania do samodzielnej pracy. Zadania są omawiane na następnej lekcji.  Na zakończenie kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w kursie.

Zadzwoń 600 667 865 jeśli masz pytania.
Print Friendly, PDF & Email