Aktualności Szkolenia

W sercu malowniczej Białowieży, nauczyciele szkół podstawowych z Hajnówki wzięli udział w wyjątkowym szkoleniu „ Team coaching i team building” w ramach projektu „ Hajnówka OdNowa- Zielona Transformacja” finansowanych ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Organizatorem tego inspirującego wydarzenia było Centrum Edukacji i usług Inter EDU oraz Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, która postanowiła połączyć naukę z aktywnością fizyczną, proponując uczestnikom nowe podejście do budowania zespołu i współpracy.

Szkolenie poprowadziły doświadczone trenerki – Elżbieta Mordań i Hanna Mąka, które dzieliły się swoją wiedzą i umiejętnościami, pomagając uczestnikom odkrywać nowe metody pracy zespołowej i komunikacji. Ich profesjonalizm i pasja były źródłem inspiracji dla wszystkich obecnych.

„Team building” „Team coaching” to nie tylko nazwa, ale przede wszystkim filozofia łącząca elementy dobrej komunikacji i ról zespołowych. Uczestnicy mieli okazję nie tylko do zdobycia nowej wiedzy, ale również do praktycznego jej wykorzystania podczas różnorodnych aktywności. Warsztaty skupiały się na praktycznym aspekcie budowania efektywnie współpracujących zespołów,

Print Friendly, PDF & Email

Administrator Inter-EDU

Nie lubię bezczynności 🙂

Możesz polubić

Spotkanie z Adamem Jurkiewiczem – trenerem języka programowania Python

21 sierpnia 2021r. w siedzibie Inter-EDU odbyło się spotkanie  z Adamem Jurkiewiczem Fot. Adam Jurkiewicz – autor wielu publikacji dydaktycznych z zakresy programowania w języku Python. […]

Print Friendly, PDF & Email

Inter-EDU

O nas Elżbieta Mordań – Prezes

Print Friendly, PDF & Email