Team coaching i Team bulding dla nauczycieli szkół podstawowych miasta Hajnówki

Aktualności Szkolenia

W sercu malowniczej Białowieży, nauczyciele szkół podstawowych z Hajnówki wzięli udział w wyjątkowym szkoleniu „ Team coaching i team building” w ramach projektu „ Hajnówka OdNowa- Zielona Transformacja” finansowanych ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Organizatorem tego inspirującego wydarzenia było Centrum Edukacji i usług Inter EDU oraz Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, która postanowiła połączyć naukę z aktywnością fizyczną, proponując uczestnikom nowe podejście do budowania zespołu i współpracy.

Szkolenie poprowadziły doświadczone trenerki – Elżbieta Mordań i Hanna Mąka, które dzieliły się swoją wiedzą i umiejętnościami, pomagając uczestnikom odkrywać nowe metody pracy zespołowej i komunikacji. Ich profesjonalizm i pasja były źródłem inspiracji dla wszystkich obecnych.

„Team building” „Team coaching” to nie tylko nazwa, ale przede wszystkim filozofia łącząca elementy dobrej komunikacji i ról zespołowych. Uczestnicy mieli okazję nie tylko do zdobycia nowej wiedzy, ale również do praktycznego jej wykorzystania podczas różnorodnych aktywności. Warsztaty skupiały się na praktycznym aspekcie budowania efektywnie współpracujących zespołów,

Życzenia Świąteczne od Inter-EDU

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Previous slide
Next slide

Szanowni Państwo, Klienci i Partnerzy!

W tym wyjątkowym okresie świątecznym, Interaktywne Centrum Edukacji i Usług „Inter-EDU” pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wniesie do Waszych domów spokój, radość i ciepło. Życzymy Wam zdrowia, szczęścia oraz wielu niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Niech nadchodzący Nowy Rok będzie pełen inspiracji, sukcesów zawodowych i osobistych. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne projekty w nowym roku.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z poważaniem, Zespół Inter-EDU

 

Świąteczna promocja

Świąteczna promocja 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mamy dla wszystkich prezenty. Promocja dotyczy ceny na kursy maturalne i ósmoklasisty z matematyki.  


Cena promocyjna wynosi 375 zł za 25 zajęć edukacyjnych czyli 15 zł za 45 min zajęć.   
Promocja jest ważna od 20.12.2022 r. do 05.02.2023 r.  
Liczba miejsc ograniczona. Cena gwarantowana 375zł za 25 godzin kursu dotyczy pierwszych 30 osób zgłoszonych poprzez wypełnienie formularza na stronie www.inter-edu.pl i po podpisaniu umowy. 

Elżbieta Mordań  
Dyrektor Niepublicznego Centrum Kształcenia Ustawicznego “Inter-EDU” 

Zapraszamy do skorzystania ze świątecznego karnetu promocyjnego na:

 • Kurs przygotowawczy z matematyki do matury 2023
 • Kurs przygotowawczy z matematyki do egzaminu ósmoklasistów w roku 2023

  Formularz zgłosznia na kurs przygotowawczy do matury lub egzaminu ósmoklasisty z matematyki
  w ramach „Świątecznego karnetu promocyjnego”

  Elżbieta Mordań – zgłoszona na Nauczyciela Roku szkoły ponadpodstawowej powiatu hajnowskiego

  Aktualności Edukacja

  Głosuj na nauczyciel Roku szkoły ponadpodstawowej

  Elżbieta Mordań

  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Hajnówce, Hajnówka

  WYNIK: 2MIEJSCE w Powiecie Hajnowskim

  ZAGŁOSUJ NA ELŻBIETĘ MORDAŃ

  Dzień dobry.

  Nazywam się Elżbieta Mordań. Ukończyłam studia magisterskie z matematyki oraz podyplomowe z fizyki i informatyki. Z ważniejszych ukończonych kursów to: „Kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą”, „Dyrektor jako menedżer szkoły/placówki oświatowej”, „Doradca zawodowy”, „Trener Branżowych Stymulacji Biznesowych REVAS”.

  Od 2001roku jestem nauczycielem wykładającym matematykę, fizykę na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Uczyłam między innymi w Technikum Elektrycznym w Białymstoku, I LO im. Marii Skłodowskiej- Curie w Hajnówce, II LO z DNJB w Hajnówce. Od wielu lat jestem nauczycielem dyplomowanym, czynnym egzaminatorem z matematyki na poziomie maturalnym i ósmoklasisty. Byłam wychowawcą wielu klas o rozszerzeniu matematycznym. Moim wielkim osiągnięciem jest to, iż wszyscy moi wychowankowie z sukcesem zdali maturę z matematyki co umożliwiło im kontynuację nauki w szkołach wyższych zgodnie z ich zainteresowaniem. Z mojej inicjatywy od 2011 roku odbywają się obchody „Światowego Dzienia Liczby PI” w I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Hajnówce. W obchodach uczestniczą przedstawiciele wszystkich szkół w powiecie hajnowskim. W latach 2018-2020 honorowy patronat objął Starosta powiatu hajnowskiego. W tym dniu odbywa się szereg konkursów związanych z promocją matematyki. Jednym z nich jest rozwinięcie liczby Pi.

  Od dwóch lat prowadzę własną działalność jako „Interaktywne Centrum Edukacji i Usług Inter-EDU” w ramach której została powołana Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego. Moim sukcesem poza podstawową działalnością edukacyjną jest też stworzenie w ramach „Inter-EDU” „Mobilnego Laboratorium ECDL” oraz rozwinięcie zainteresowań ekonomiczno-biznesowych poprzez uzyskanie możliwości prowadzenia symulacji biznesowych w ramach Business Simulation Games REVAS jako partnera i trenera. W obecnym czasie realizuję jako organizatorka szkolenia dla całej kadry nauczycieli szkół ponadpodstawowych powiatu hajnowskiego (około 100 nauczycieli) w ramach projektu „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja” które będą trwać do września 2023 roku. Jako osoba chętnie korzystająca z innowacyjności procesów nauczania w sposób skuteczny i zdecydowany wykorzystuję doskonałą platformę edukacyjną na bazie usługi Microsoftu Office 365. Umożliwia mi to prowadzenia szkoleń edukacyjnych stacjonarnych i zdalnych na obszarze całego kraju.

  W mojej pracy edukacyjnej kieruję się dobrem ucznia i chcę jak najwięcej przekazać wiedzy.

  Zorganizowaliśmy szkolenie dla stu nauczycieli z hajnowskich szkół ponadpodstawowych

  Aktualności Szkolenia

  Hajnowscy nauczyciele chcą współpracować i podnosić swoje kompetencje

  Stu nauczycieli z hajnowskich szkół ponadpodstawowych wzięło udział w pierwszym spotkaniu szkoleniowym w ramach projektu „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja”. Tematy szkoleń to:

  1. Profilaktyka wypalenia zawodowego. Działania motywujące do pracy.
  2. Pomoc psychologiczno – pedagogiczna dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w praktyce szkolnej. Jak czytać opinię/ orzeczenie z poradni psychologiczno – pedagogicznej i wykorzystać zalecenia w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

  Spotkanie, które odbyło się 2 września w Bobrowej Dolinie zorganizowała firma Inter-EDU w ramach projektu „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja” przy wsparciu ekspertów z wyżej wymienionych dziedzin. W spotkaniu nauczycieli  wzięli udział Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Hajnówce  – Pani Nina Łukasik oraz przedstawiciel organizatora Pani  Elżbieta Mordań – Prezes Interaktywnego Centrum Edukacji i Usług „Inter-EDU”. Było to pierwsze spotkanie szkoleniowe z pięciu zaplanowanych w ramach projektu norweskiego i jak podkreśliła Pani Naczelnik był to pierwszy krok do nawiązania współpracy między nauczycielami  szkół prowadzonych przez Powiat Hajnowski.

  Ruszyła rekrutacja na kursy przygotowawcze do matury i egzaminów ósmoklasisty 2023

  Aktualności Egzaminy ósmoklasistów Matura Rekrutacja
  Trwa rekrutacja  na kursy !!!

  Niepubliczna
  Placówka Kształcenia   Ustawicznego

  INTER-
  EDU

  prowadzi nabór na kursy online
  i
  stacjonarne przygotowujące do matury
  oraz do egzaminu ósmoklasisty 2023.

  W ramach kursu oferujemy:

  v Solidne przygotowanie do matury
  na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
  wszyscy nasi kursanci zdają maturę, a najniższy
  uzyskany wynik to 50%.

  v Solidne przygotowanie do egzaminu
  ósmoklasisty, 67% zdających uzyskało wynik powyżej 70%.

  v Dobre ceny, nawet 30 zł za godzinę (dotyczy pracy w grupach)

  v Nowoczesne metody nauczania.

  v Damy Ci wsparcie i wiedzę jakiej szukasz.

  v Gwarantujemy
  naukę na najwyższym poziomie  w
  przyjaznej atmosferze.

  Zadzwoń i sprawdź czy są wolne miejsca !!!

  tel: 600 667 865

  Lub wypełnij formularz na stronie www.inter-edu.pl

  Matematyka

  Język polski

  Język angielski

  Fizyka

  Biologia

  Chemia

  Język rosyjski

   Informatyka

   

  Podsumowanie kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty

  Aktualności Edukacja Egzaminy ósmoklasistów Korepetycje

  Dziękujemy Wam kochani  kursanci za zaufanie jakim nas obdarzyliście przychodząc  do Inter-EDU. Z przeprowadzonych ankiet wynika,  iż jesteśmy przez Was oceniani bardzo wysoko. Pogłębiliście swoją wiedzę z różnych przedmiotów egzaminacyjnych, co wpłynęło na Wasz  sukces w postaci wysokich wyników egzaminacyjnych. Jesteśmy dumni z tego, iż 67% uczestników kursu napisało egzamin powyżej 70%. Gratulujemy!

  Pozwolę sobie przytoczyć niektóre z waszych odpowiedzi na pytanie: Co Ci się w czasie kursu najbardziej podobało?

  v
  „ Najbardziej podobało mi się rozwiązywanie zadań na tablicy oraz panująca atmosfera podczas zajęć”
  v „Miła atmosfera i duży zasób wiedzy nauczyciela”
  v „W czasie kursu było dużo przydatnych i ciekawych informacji, przyjemna atmosfera”

  '

  Zrealizowaliśmy szkolenie „Pracownik Biurowy z Obsługą Komputera” w CIS Siemiatycze

  Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

  Zrealizowaliśmy szkolenie "Pracownik Biurowy z Obsługą Komputera"

  Inter-EDU Placówka Kształcenia Ustawicznego w Hajnówce zrealizowała szkolenia w ramach unijnego projektu Centrum Integracji Społecznych w Siemiatyczach  „Pracownik Biurowy z Obsługą Komputera”. Projektem objęte zastały osoby posiadające aktualnie statut bezrobotnego.  W ramach 25 spotkań (150 godzin) zdobyto wiadomości z zakresu :

  • BHP
  • organizacji pracy biurowej
  • przepływu informacji w zarządzaniu biurem
  • organizacji i zarządzania,
  • zagadnień prawnych
  • korzystania z komputera
  • pracy w wykorzystaniem aplikacji biurowych pakietu MS Office
  • komunikacji w sieci internetowej

  Szczególny nacisk położono na obsługę urządzeń biurowych i komputera zgodnie z wymogami współczesnego świata. Uczestnicy projektu zdobyli praktyczne umiejętności obsługi min. bindownicy , skanera, faksu.  Przyswoili nie tylko zasady pracy biurowej, ale także fachowe słownictwo niezbędne w kontaktach z petentem .  

   24 godziny poświęcone były zasadom efektywnej komunikacji, co jest istotnym elementem w dobie pandemii. Komunikacja interpersonalna to podstawa współpracy międzyludzkiej, a przełamywanie barier to konieczność  dobrego funkcjonowania zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Uczestnicy projektu mają możliwość przystąpienia do egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikację „Pracownik Biurowy z Obsługą komputera” 

  Nauka przy komputerach
  Ćwiczenia praktyczne

  Egzaminy ósmoklasistów – nie czekaj, już z teraz zacznij się przygotowywać.

  Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – matematyka

   
  Charakterystyka kursu
  Kameralne grupy kursów – od 5 do 7 osób
  90 godzin dydaktycznych (90 x 45 minut)
  Proponowany zakres merytoryczny kursu:  
  Liczby i działania 
  Obliczenia procentowe 
  Wyrażenia algebraiczne 
  Równania z jedną niewiadomą  
  Figury geometryczne na płaszczyźnie 
  Figury przestrzenne  
  Wprowadzenie do kombinatoryki I rachunku prawdopodobieństwa 
  Odczytywanie danych I elementy statystyki opisowej  
  Rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych  
  Bezpłatny test diagnozujący przed rozpoczęciem nauki w grupie
  Próbne testy w dogodnych dla Ucznia terminach (minimum 3)
  Indywidualne podejście do każdego uczniami
  Uzupełnienie i usystematyzowanie wiedzy
  Wykwalifikowana kadra
  Przejrzyste zasady współpracy bez żadnych ukrytych haków
  Materiały dydaktyczne w cenie kursu
  Możliwość lekcji zdalnych
  Możliwość zajęć indywidualnych
  Inter-EDU Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
  Zadzwoń do nas 600 667 865 jeśli masz pytania

   

  Spotkanie z Adamem Jurkiewiczem – trenerem języka programowania Python

  21 sierpnia 2021r. w siedzibie Inter-EDU odbyło się spotkanie  z Adamem Jurkiewiczem

  Fot. Adam Jurkiewicz – autor wielu publikacji dydaktycznych z zakresy programowania w języku Python. Elżbieta Mordań – prezes Inter-EDU.

  Trenerem  języka programowania Python, robotyki, mechatroniki, technologii komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem otwartych zasobów edukacyjnych oraz oprogramowania OpenSource.

  Nawiązana współpraca otwiera szerokie horyzonty w różnych obszarach działania  takich jak np.  nauka  programowania w języku Python w Inter-EDU pod okiem mistrza i w oparciu o książkę “ Koduj w Pythonie – Tworzymy grę przygodową” której współautorem jest pan Adam Jurkiewicz.  

  W Inter-EDU  powstała pracownia edukacyjna w oparciu o środowisko LINUX do nauki programowania w języku Pythan.  

  Serdecznie zapraszamy do świata algorytmów, aby lepiej zrozumieć nowe technologie i aplikacje.