21 sierpnia 2021r. w siedzibie Inter-EDU odbyło się spotkanie  z Adamem Jurkiewiczem

Fot. Adam Jurkiewicz – autor wielu publikacji dydaktycznych z zakresy programowania w języku Python. Elżbieta Mordań – prezes Inter-EDU.

Trenerem  języka programowania Python, robotyki, mechatroniki, technologii komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem otwartych zasobów edukacyjnych oraz oprogramowania OpenSource.

Nawiązana współpraca otwiera szerokie horyzonty w różnych obszarach działania  takich jak np.  nauka  programowania w języku Python w Inter-EDU pod okiem mistrza i w oparciu o książkę “ Koduj w Pythonie – Tworzymy grę przygodową” której współautorem jest pan Adam Jurkiewicz.  

W Inter-EDU  powstała pracownia edukacyjna w oparciu o środowisko LINUX do nauki programowania w języku Pythan.  

Serdecznie zapraszamy do świata algorytmów, aby lepiej zrozumieć nowe technologie i aplikacje. 

Print Friendly, PDF & Email

Administrator Inter-EDU

Nie lubię bezczynności 🙂

Możesz polubić

Świąteczna promocja

Świąteczna promocja  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mamy dla wszystkich prezenty. Promocja dotyczy ceny na kursy maturalne i ósmoklasisty z matematyki.   Cena promocyjna wynosi […]

Print Friendly, PDF & Email

Szkolenia elektryczne – grupa 1 dozór i eksploatacja (uprawnienia D i E) do 1 kV

Firma Inter-EDU Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego zaprasza Państwa  na specjalistyczne szkolenia przygotowujące do egzaminu państwowego, kończącego się wydaniem świadectw kwalifikacyjnych na uprawnienia elektryczne w grupie […]

Print Friendly, PDF & Email